V torek, 27. 3., smo se z učenci OŠ Rodica, kateri aktivno trenirajo plavanje ali triatlon, udeležili Področnega prvenstva Gorenjske v plavanju za Osnovne šole. Tekmovanje je potekalo na olimpijskem bazenu v Kranju in se ga je udeležilo veliko število učencev z vse Gorenjske ter tudi Domžal in Kamnika. Poleg starostnih kategorij so bili razdeljeni v dve večji skupini in sicer na aktivne tekmovalce (z veljavno plavalno licenco) ter na rekreativne tekmovalce. Oboji so tekmovali v 25 metrskem bazenu, v disciplini 50 m v prosto.

Vsi učenci naše šole so se na tekmovanju več kot odlično odrezali in so prikazali izvrstne predstave. Najboljši rezultat pa je dosegla Taja Vejnovič z osvojenim 3. mestom v svoji kategoriji in odličnim rezultatom. Poleg nje so barve naše šole zastopali še David Pavlin, Neža Turšič, Izak Zupančič, Marcel Pavlin, Rok Vejnovič.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitam!

Boštjan Posedi, prof. špo

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost