Učenci 7. in 6. razredov so na turnirju domžalske regije osvojili prvo mesto in se uvrstili v nadaljnje tekmovanje. V predtekmovanju so najprej premagali učence OŠ Domžale, bili boljši od Trzina in še ene domžalske šole Venclja Perka. Za zaključek četrtkovega sporeda so nato učenci izgubili proti OŠ Janko Kersnik. V petek so nato odigrali še dve tekmi in bili v polfinalu boljši od OŠ Jurija Vege, v finalu pa so nato po zaostanku s 3-0 v zadnjih sekundah izenačili proti OŠ Janko Kersnik. Sledili so kazenski streli, kjer pa so učenci naše šole, tudi z nekaj sreče, zmagali. V dveh dneh je bil strelsko izjemno razpoložen Jon Švigelj, ki je na petih tekmah prispeval kar 11 golov. Učenci naše šole so se tako uvrstili na področno tekmovanje, ki bo predvidoma v začetku junija. Čestitamo.

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost