V četrtek, 21. maja 2015 si je naša šola zaslužila naslov »KULTURNA ŠOLA 2015« za kulturno udejstvovanje v zadnjih treh šolskih letih na glasbenem, likovnem, literarnem, etnološkem in ostalih kulturnih področjih. Mentorice in mentorji posameznih področij motiviramo učence za umetniško ustvarjanje, saj verjamemo, da umetnost spreminja. Razpira meje v glavah. Odpira srce. Nas odpira k drugemu. Nas opremlja z Lepoto. Nam pomaga živeti.

Na podelitvi v Ljubljani sta mavrične barve naše šole zastopala učenca, ki sta nadpovprečno kulturno dejavna; Tibor in Živa. Izredno razgiban dan je bil za nas, med drugim smo si ogledali zakulisje ljubljanske Drame, bili smo prisotni na predstavitvi knjige in priročnika ČUDO in se po Ljubljani sprehodili z mavričnimi baloni ter zaključili na gradu s slavnostno podelitvijo.

 

Naziv KULTURNA ŠOLA bomo lahko uporabljali do leta 2020.

 

(Skupno 2 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost