aquaV četrtek, 29. 5., se je odvijalo področno tekmovanje za Gorenjsko regijo v Aquatlonu, ki je potekalo na in v prečudoviti okolici kopališča Kodeljevo. Tekmovanja smo se prvič udeležili tudi z učenci in učenkami naše šole, kateri so s svojimi nastopi, več kot zadovoljivo in po svojih najboljših močeh, zastopali barve šole. Večina naših učencev se je s to, razmeroma novo in precej specifično in težko disciplino tokrat srečalo prvič. Predvsem vodni del (aquatlon je sestavljen iz plavanja in teka) je predstavljal za večino največji izziv. Pri tem lahko v eni progi starta tudi do osem tekmovalcev naenkrat med katerimi ne manjka izkušenih plavalcev in tekmovalcev triatlona, kateri so tovrstne »gneče« vajeni. Pa vendarle sodeč po zadovoljstvu in nasmehih na njihovih obrazih ob koncu tekmovanja mislim , da se naslednje leto zopet ali morda v še večjem številu udeležimo tovrstnega tekmovanja.

Vse čestitke vsem in vesele ter varne počitnice.

 

Boštjan Posedi, prof. špo.

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost