Medobcinski_parlament_2

V četrtek, 14. 2., so se trije predstavniki naše šole udeležili medobčinskega šolskega parlamenta na temo ODRAŠČANJE, ki sta ga pripravila Zveza prijateljev mladine Domžale in OŠ Dragomelj. Naši učenci so predstavili teme ki smo jih obravnavali po triadah: 1. triada – samostojnost, 2. triada – nesporazumi  s starši in 3. triada – medvrstniški odnosi.

 

 

 

 

 

 

Medobcinski_parlament_1Prireditev je obiskala tudi gledališka igralka Alenka Tetičkovič, ki je predstavila svoje odraščanje in spremljajoče radosti ter tegobe, odgovarjala pa je tudi na vprašanja mladih parlamentarcev o prvi ljubezni, prijateljstvu, razlikah med zaljubljenostjo in ljubeznijo, odnosih s starši, idr.

Kot temo prihodnjega parlamenta smo izmed vseh predlogov izbrali ODVISNOST.

(Skupno 4 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost