V Dornberku je bil včeraj, 14. 3., odigran četrtfinalni turnir šolskega državnega prvenstva v malem nogometu. Po dveh treningih na Rodici so naši učenci na turnir odšli odlično uigrani in motivirani. Po uvodni zmagi proti igralcem iz Hrpelj s 3-0, bi že zmaga proti učencem iz Zagorja pomenila, da so se naši učenci že uvrstili v polfinale. Po vodstvu z 1-0 na drugi tekmi in slabšem nadaljevanju pa se je torej druga tekma končala z neodločenim izidom 1-1. Za uvrstitev v nadaljnje tekmovanje so tako morali naši učenci na zadnji tekmi nujno zmagati. Tekmo proti Dorberku so tako začeli res odločno in borbeno in četudi so imeli kar tri izključitve in poškodbo (Jon je dobil močan udarec v nos), so uspeli kar trikrat zadeti gol. Tekma se je tako končala z izidom 3-0, to pa pomeni, da so se naši učenci z zmago na turnirju uvrstili med 16 najboljših ekip v Sloveniji. Čestitamo.

Moštvo: Pino Žeželj, Jaka Cencelj, Jon Kancilija, Nik Belovič, Ajdin Osmanović, Mark Vrhovnik, Arian Pohlen, Edin Vukalić, Maks Volčanšek. Pomočnik trenerja Luka Počivavšek

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost