Prvaki domžalske regije v namiznem tenisu.
Naša ekipa, za katero so igrali Gaja Kobetič, Živa Markič, Brina Markič, Vito Popovič in Žiga Popovič, je na tekmovanju domžalske regije v namiznem tenisu, ki je potekalo v telovadnici OŠ Dragomelj, osvojila prvo mesto. S tem uspehom se je uvrstila na regijsko tekmovanje. V polfinalu je naša ekipa, sicer tesno, a zanesljivo, premagala ekipo OŠ Trzin. V finalu se je pomerila z ekipo OŠ Dragomelj in po razburljivi tekmi, polni preobratov, je bil rezultat 2:2, zato je o zmagi in osvojitvi prvega mesta odločala tekma v mešanih dvojicah. Gaja Kobetič je tu pokazala vse svoje znanje in skupaj z Žigo Popovičem sta v tej igri mešanih dvojic zasluženo zmagala ter naši ekipi priigrala prvo mesto ter nov naslov ekipnih prvakov domžalske regije v namiznem tenisu – v šolski vitrini s pokali se je tako znašel še en namiznoteniški pokal.  V tekmovanju posameznikov so pri učencih tekmovali Jaka Žibert, Gašper Kosmač, Vito Popovič, Žiga Šubelj, Žiga Popovič in Stefan Vuković, žal se nobenemu od njih ni uspelo uvrstiti na regijsko tekmovanje. Je pa to uspelo učenkam, ki so tekmovale v absolutni kategoriji (s točkami Namiznoteniške zveze Slovenije), na regijsko tekmovanje so se uvrstile Gaja Kobetič, Živa Markič in Brina Markič.

Vsem čestitke za prikazano igro, borbenost ter dosežene uspehe.

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost