01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si


Urška Logar, Rositka Podgorski
1.A
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.






1.
SLJ
SPO
SLJ
SLJ
LUM
2.
SLJ
SLJ
ŠPO
ŠPO
LUM
3.
MAT
MAT
SPO
SPO
SLJ
4.
GUM
ŠPO
GUM
MAT
MAT


Simona Gomboc, Ema Cerar
1.B
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.


dop.p.



1.
SLJ
SLJ
SLJ
SLJ
SLJ
2.
ŠPO
SPO
ŠPO
ŠPO
MAT
3.
GUM
LUM
MAT
GUM
SPO
4.
MAT
LUM
SPO
MAT
SLJ


Tatjana Šarc, Tjaša Huth
1.C
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.






1.
SLJ
SLJ
SLJ
SLJ
SLJ
2.
MAT
ŠPO
MAT
SPO
SLJ
3.
GUM
MAT
LUM
GUM
MAT
4.
SPO
SPO
LUM
ŠPO
ŠPO
5.





6.
TJA


TJA
























Irena Mučibabić

2.A
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.






1.
SPO
GUM
ŠPO
MAT
SLJ
2.
SLJ
SLJ
SPO
ŠPO
MAT
3.
GUM
SLJ
SLJ
SLJ
LUM
4.
MAT
ŠPO
SLJ
SPO
LUM
5.
/
MAT
/ dop.p.
/
/

Natalija Pokovec

2.B
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.



dop.p.


1.
SLJ
ŠPO
SLJ
MAT
MAT
2.
SLJ
MAT
SLJ
LUM
GUM
3.
SPO
GUM
MAT
LUM
SLJ
4.
ŠPO
SPO
ŠPO
SLJ
SPO
5.
/
SLJ
/
/
/



Damjana Trobec

2.C
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.






1.
MAT
SPO
SLJ
ŠPO
SPO
2.
SLJ
MAT
MAT
SLJ
ŠPO
3.
SLJ
SLJ
LUM
GUM
SLJ
4.
ŠPO
SLJ
LUM
SPO
MAT
5.
GUM
/
/
/ dop.p.
/




















Mateja Jakoš Vasle
3.A
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.


IGU
dop.p.


1.
MAT
ŠPO
SLJ
SLJ
GUM
2.
SPO
MAT
MAT
SLJ
SLJ
3.
ŠPO
SLJ
LUM
MAT
MAT
4.
SLJ
SPO
LUM
GUM
SPO
5.
SLJ
/
/
ŠPO
/

Metka Pečevnik
3.B
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.




dop.p.

1.
SPO
SLJ
SPO
SPO
SLJ
2.
SLJ
SLJ
SLJ
SLJ
SLJ
3.
ŠPO
ŠPO
LUM
GUM
SPO
4.
MAT
GUM
LUM
MAT
MAT
5.
/
MAT
/
MAT
/

Anita Gaber Peceli
3.C
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.



GU


1.
MAT
MAT
SLJ
SLJ
ŠPO
2.
GUM
SLJ
MAT
MAT
MAT
3.
SLJ
SLJ
SPO
ŠPO
SPO
4.
SLJ
GUM
SPO
LUM
SLJ
5.
ID
ŠPO
dop.p.
LUM
BZ
























Sonja Koželj Juhant
4.A
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.

dod.p.
Krožek prve pomoči
Priprava na Veselo šolo
dop.p.

1.
RU/GUM
NIT
LUM
MAT
SLJ
2.
GUM
NIT
LUM
TJA (Ramovš)
SLJ
3.
MAT
TJA (Ramovš)
MAT
DRU
NIT
4.
SLJ
MAT
ŠPO (Gasparič)
DRU
MAT
5.
ŠPO (Gasparič)
/
SLJ
SLJ
ŠPO (Gasparič)
6.
/
/
/
/
OPB 11
7.
 

VNN

 

Ani Gale

4.B
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.




dod.p./dop.p.

1.
SLJ
DRU
MAT
SLJ
ŠPO (Gasparič)
2.
SLJ
DRU
SLJ
MAT
MAT
3.
MAT
SLJ
NIT
TJA (Drobne)
NIT
4.
LUM
MAT
GUM
ŠPO (Gasparič)
NIT
5.
LUM
ŠPO (Gasparič)
TJA (Drobne)
/
GUM/RU

Štefka Ramovš

4.C
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.



dop.p./dod.p.


1.
SLJ
MAT
LUM
MAT
RU (A)/ GUM (B)
2.
MAT
TJA (Ramovš)
LUM
GUM (Pepelnak)
TJA 4.a (Ramovš)
SLJ
3.
NIT
ŠPO (Podpečan)
TJA 4.a (Ramovš)
SLJ
TJA (Ramovš)
MAT
4.
ŠPO (Podpečan)
SLJ
MAT
SLJ
ŠPO (Podpečan)
5.
DRU
NIT
/
DRU
NIT




















Joža Tomelj

5.A
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.




dod.p.
dop.p.
1.
ŠPO (Gasparič)
SLJ
DRU
MAT
DRU
2.
MAT
SLJ
SLJ
SLJ (MUS)
RU (A)/ GUM (B)
3.
NIT
GUM (Pepelnak)
LUM
TJA (Šmit Bahčič)
ŠPO (Gasparič)
4.
DRU
MAT
LUM
NIT
TJA (Šmit Bahčič)
5.
SLJ
TJA (Šmit Bahčič)
GOS
NIT
MAT (MUS)
6.
/
/
/
ŠPO (Gasparič)
/

Draga Jeretina Anžin

5.B
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.



dop.p.
dod.p.

1.
LUM
MAT
NIT
SLJ
TJA (Drobne)
2.
LUM
NIT
DRU
MAT
ŠPO (Gasparič)
3.
MAT
NIT
GOS
GUM
SLJ
4.
SLJ
DRU
TJA (Drobne)
TJA (Drobne)
DRU
5.
SLJ
SLJ/MUS
MAT/MUS
ŠPO (Gasparič)
GUM/RU
6.
/
ŠPO (Gasparič)
/
/
/

Bruno Šincek

5.C
PON.
TOR.
SRE.
ČET.
PET.


dod.p.
dop.p.


1.
SLJ
MAT
MAT
MAT
NIT
2.
ŠPO (Podpečan)
DRU
SLJ
SLJ (MUS)
NIT
3.
NIT
SLJ
ŠPO (Podpečan)
DRU
LUM
4.
DRU
SLJ
TJA (Grobin Kham)
TJA (Grobin Kham)
LUM
5.
TJA (Grobin Kham)
GUM/RU
GOS
GUM
MAT  (MUS)
6.
/
/
/
ŠPO (Podpečan)
/

					
Dostopnost