ssu_dobrodelna

V nedavnem požaru v stanovanjskem bloku v Domžalah je bilo prizadetih vsaj 9 družin. Nekateri so izgubili čisto vse… Tudi naša šola se bo, tudi na pobudo nekaterih staršev naših učencev, vključila v pomoč prizadetim družinam. Po podatkih članice Civilne zaščite in prebivalke tega bloka, gospe Renate Kosec, ki je v stalnem stiku z družinami, bi le te v največji meri potrebovale finančna sredstva, saj so jim druge najnujnejše potrebščine (hrana, oblačila) že preskrbeli.
V enotedenski akciji od četrtka, 14.11.2013, do četrtka, 21.11.2013, vas pozivamo, da v skladu z vašimi možnostmi sodelujete z denarnim prispevkom, ki ga naj učenec ali starši sami oddate razredničarki /razredniku. Zbrana sredstva se bodo osebno posredovana  najbolj prizadetim družinam.

Šolska skupnost učencev

 

Pomagajmo, da bi za nekaj trenutkov vsaj za nekaj družin življenje spet postalo lepše in prijaznejše! Vsakemu posebej in vsem skupaj NAJLEPŠA HVALA!

(Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost