Nogomet_2013

Po odbojki in košarki je bila v torek na sporedu še tretja letošnja tekma med učitelji in učenci. V nogometu so bili učenci že lani boljši, zato so bili že pred tekmo prepričani v gladko zmago. Uvodne minute so minile mirno in brez večjih tveganj, po prvi nevarnejši akciji iz prekinitve, pa so učitelji še pred koncem prvega polčasa povedli z 1-0. Učenci so nato hitro izenačili in v drugem polčasu tudi povedli, a so se učitelji z golom Marka Horvata spet vrnili v igro. Ko je že kazalo, da se bo tekma končala z izidom 2-2, so učenci v zadnjih petih minutah zadeli še dvakrat in zmagali s 4-2. Čestitamo.

Po zmagi v košarki in porazu v odbojki je tako letošnji izid 2-1 za učence, zadnja preizkušnja pa bo