01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

 

Ime in priimek učitelja

Poučuje predmet

Razredništvo

Andrejka Berlec

matematika, tehnika in tehnologija, robotika v tehniki

6.a

Eva Blatnik

šport, šport za sprostitev

 

Petra Dešman/Gregor Bogovčič

zgodovina, odkrivajmo preteklost mojega kraja

8.b

Mateja Bozovičar Majcen

Matematika, OPB

 

Alenka Brovč

slovenščina, državljanska in domovinska kultura in etika

 

Sabina Burkeljca

slovenščina

 

Ema Cerar

2.učitelj v 1. razredu, OPB, OPZ

 

Anica Črne Ivkovič

slovenščina

 

Marko Drobne

geografija, francoščina, angleščina

9.b

Zlatka Gasparič

šport, šport za zdravje

 

Anita Gaber Peceli

razredni pouk

3.c

Ani Gale

razredni pouk, OPB

1.a

Simona Gomboc

razredni pouk, OPB

3.b

Teja Gostinčar

nemščina

 

Vilma Grilj

matematika, tehnika in tehnologija, obdelava gradiv

6.c

Tjaša Grobin

angleščina, geografija

 

Marija Hafner

razredni pouk, JV, OPB

5.b

Tatjana Holy Kovačič

slovenščina, gledališki klub

7.b

Tjaša Huth

2.učitelj v 1. razredu, OPB

 

Mateja Jakoš Vasle

razredni pouk, OPB

3.a

Draga Jeretina Anžin

razredni pouk, OPB

4.b

Jure Jeromen

šport, izbrani šport – nogomet

 

Saša Klemenc

OPB

 

Sonja Koželj Juhant

razredni pouk, OPB, varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami

4.c

Janez Koncilija

laborant, JV

 

Blanka Keš

angleščina, JV

 

Irena Lapanje

slovenščina, angleščina, retorika

6.b

Tanja Logar

turistična vzgoja, OPB, DSP

 

Urška Logar

razredni pouk, OPB

2.a

Martin Mah

astronomija, elektr. z robotiko, fizika, tehnika in tehnologija, naravoslovje

7.c

Meta Maček

gospodinjstvo, sodobna priprava hrane, načini prehranjevanja

 

Irena Mučibabić

OPB, mus-rp

 

Metka Pečevnik

razredni pouk, JV, OPB

2.b

Marija Pepelnak Arnerić

glasbena umetnost, DSP

 

Alenka Petek

OPB

 

Rositka Podgorski

2.učitelj v 1. razredu, OPB

 

Natalija Pokovec

razredni pouk, OPB, JV

1.b

Ana Podpečan/Antonija Baznik

OPB

 

Boštjan Posedi

Šport, OPB

 

Štefanija Ramovš

razredni pouk, OPB

4.a

Dušan Smole

fizika, matematika, multimedija, računalniška omrežja, urejanje besedil

8.c

Jana Stančič

slovenščina, literarni klub

 

Tatjana Šarc

razredni pouk, OPB

2.c

Bruno Šincek

razredni pouk

5.c

Katarina Škofic/Maja Novak

likovna umetnost, likovno snovanje 1, 2, 3, vzgoja za medije

 

Darinka Šmit Bahčič

angleščina

9.a

Petra Šuštar

OPB

 

Jožica Tomelj

razredni pouk, JV, OPB

5.a

Damjana Trobec

razredni pouk, OPB

1.c

Matejka Vidmar

kemija, tehnika in tehnologija,  poskusi v kemiji

9.c

Danica Volčini

naravoslovje, biologija

7.a

Vilma Vrtačnik Merčun

državljanska in domovinska kultura in etika, OPB

 

Darja Žankar

matematika, fizika

8.a

 

Učitelji za dodatno strokovno pomoč:

Strokovni delavec

Benjamin Vogrič (Zavod za rehabilitacijo sluha in govora) – dopolnjuje

Mira Fon (Zavod za rehabilitacijo sluha in govora) – dopolnjuje

Iskra Maja (OŠ Roje) – dopolnjuje

Tjaša Vevoda(OŠ Roje) – dopolnjuje

Kranjc Tjaša

Jeretina Irena

Logar Tanja

Vodička Lea

Zupančič Kristina

Gorenc Tamara

Sovič Pavlenč Ina

Pepelnak Arnerić Marija

 

Dostopnost