01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

Tekmovanje v nogometu

Naši nogometaši (letnik 2003 in mlajši) so odlično igrali na tekmovanju domžalske regije, zmagali na vseh šestih tekmah, ter se za nagrado uvrstili na področno tekmovanje....

Aquatlon

PODROČNO TEKMOVANJE V AKVATLONU ZA GORENJSKO REGIJO V petek, 27. 5., smo se z nekaterimi učenci in učenkami naše šole udeležili šolskega področnega prvenstva v akvatlonu. Tekmovanje je potekalo v Termah Snovik in se ga je skupno udeležilo preko 70 tekmovalcev in...

Stročnice v deželi pravljic

Naši učenci so sodelovali in bili nagrajeni na likovnem in literarnem natečaju Centra za mlade »Stročnice v deželi pravljic«. Nagrajenci so bili: Jure Močnik, Andraž Močnik in Veron Šmarčan 3.b, Lucija Strajnar Ravnjak in Vita Žerak Novak 4.b, Lea Marenk 1.a, Manca...

ZELIŠČARKA NA OBISKU v 1.B

V petek, 6. 5., smo v 1. b gostili gospo Bernardo Mav, mamo dveh učencev naše šole, ki se v prostem času intenzivno ukvarja z zeliščarstvom. Čeprav o tem že kar veliko vemo, smo sveža in suha zelišča ponovno z veseljem opazovali, okušali in vonjali. Z velikim...
Stran 1 od 212

Aquatlon

PODROČNO TEKMOVANJE V AKVATLONU ZA GORENJSKO REGIJO V petek, 27. 5., smo se z nekaterimi učenci in učenkami naše šole udeležili šolskega področnega prvenstva v akvatlonu. Tekmovanje je potekalo v Termah Snovik in se ga je skupno udeležilo preko 70 tekmovalcev in...

1.b VZGAJAMO ZELIŠČA »V starem iščem novo.«

VZGAJAMO ZELIŠČA »V starem iščem novo.« Skozi to šolsko leto se spoznavamo s pomenom rastlin – zelišč za človeka. Dela smo se lotili konkretno, najprej smo se spoznali s šolskim zeliščnim vrtičkom, si rastline ogledali, ugotavljali podobnosti in razlike ter spoznali...

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ MATEMATIKE

Na državnem tekmovanju iz matematike je zlato priznanje osvojila KAJA GROŠELJ, 8.c. Srebrno priznanje na državnem tekmovanju pa so osvojili: 5.r : Lana Fidler, 5.c Jošt Svetlin, 5.c Teo Matzele, 5.b 6.r: David Grošelj, 6.c Marcel Mušič, 6.c 8.r: Taja Majdič, 8.c Aleks...

NAPOTKI PRED IZVEDBO NPZ 2016

V začetku maja (4. 5., 6. 5. in 10. 5. 2016) bo potekalo Nacionalno preverjanje znanja v 6. in 9. razredu. Napotki so tu.    ...

Namizni tenis

Zelo dobri tudi na polfinalu šolskega namiznoteniškega tekmovanja V Novi Gorici je potekalo polfinale državnega šolskega prvenstva v namiznem tenisu. V disciplini deklice absolutna kategorija (s točkami Namiznoteniške zveze Slovenije) je nastopila Nika Kobetič, v...

Predstavitev naše šole v Češminovem parku

V četrtek, 14. 4. 2016, smo našo šolo predstavljali v Češminovem parku, na prireditvi Spoznajmo se, praznujmo skupaj, ob občinskem prazniku. Predstavljali smo projektne dejavnosti naše šole: UNESCO šolo, Zdravo šolo, EKO šolo in ERASMUS +. Na stojnici je dišalo po...

Vabilo na koncert ‘Stopinje pomladi’

Mladi in njihovi mentorji z OŠ Rodica želimo s tokratnim koncertom povezati različnost, drugačnost in podobnost v iskreno zveneče melodije in besede. Predstaviti vam želimo glasbo naše Slovenije, popeljali pa vas bomo tudi v dežele, iz katerih prihajajo naši učenci s...

2. ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA – april 2016

Obveščamo Vas, da bo 2. zbiralna akcija papirja v torek, 19. 4. 2016, od 7.00 do 9. 00 in od 15.00 do 17.30 ter v sredo, 20. 4. 2016, od 7.00 do 9.00. Učenci, ki bodo zbrali v obeh zbiralnih akcijah več kot 200 kg papirja, so vabljeni, da se udeležijo nagradnega...

NA POTEP Z MUMINI – OD ODLOMKA V BERILU DO ANIMIRANEGA FILMA

4. B razred bo predstavil svoje ustvarjalno branje in pisanje učencem 4. in 5. razredov, v četrtek, 21. 4. 2016, od 8.30 – 9. 15 ure v šolski avli. Predstavitev se bo nadaljevala in končala s stripovsko delavnico po razredih. Učiteljica Ani...
Stran 1 od 2012345...1020...Zadnja »