01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

Poletne igre brez meja 2018

V petek, 15. junija 2018, na naši šoli ni bil samo zaključek pouka za devetošolce in valeta v HKC, ampak je bilo živahno tudi na šolskem igrišču. Učitelji podaljšanega bivanja so za učence pripravili zdaj že tradicionalne igre brez meja. Tokrat so se učenci lahko...

Pevski potep OPZ OŠ Rodica 2018

Pevci, zborovodkinja in spremljevalke smo 8. in 9. junij 2018 preživeli v idiličnem okolju vasi Gorenje nad Zrečami. Čas smo namenili intenzivnim vajam pred prihajajočim nastopom ob dnevu državnosti, obenem pa jo bila to nagrada zboru za odlično uvrstitev na državnem...

NOGOMETAŠI PRVI NA PODROČNEM TEKMOVANJU

Člani šolske nogometne reprezentance iz 6. in 7. razreda, so danes prepričljivo osvojili prvo mesto na področnem tekmovanju. Za uvod so, na krilih Jona Šviglja, s 6-0 premagali učence iz Komende, nato še z večjo razliko, bilo je 7-0, Kamničane (OŠ Frana Albrehta). V...

Zadnja INFO točka v tem šolskem letu

V preteklem tednu je zadnjič v tem šolskem letu potekala INFO točka, katere namen je, da mladi spoznajo aktivnosti Centra za mlade Domžale in možnosti vključitve v te aktivnosti. CZM je učence vsakokrat razveselil s priročnimi nagradami. Veselimo se INFO točk v...

DRŽAVNO PRVENSTVO V ATLETIKI – ŽALEC

V sredo, 6.6.2018, sta dva naša učenca, Lucija Florjančič in Žiga Šubelj zastopala naš šolo na državnem tekmovanju v atletiki. Žiga se je preizkusil z najboljšimi področnimi metalci  žvižgača. Žvižgač iz rok Žige ni poletel dovolj dolgo, da bi Žigo ponesel na...

POLETNE POČITNICE 2018

Objavljamo razširjeno informacijo o poletnih počitniških dejavnostih v Domžalah. Bilten s programi je dosegljiv na povezavi...

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

 

3. mesto v državi

V ponedeljek, 4.6. 2018, se je v Murski Soboti odvijalo šolsko državno tekmovanje v namiznem tenisu. Gaja Kobetič je ob težki konkurenci v kategoriji deklice absolutno, dosegla odlično 3. mesto. Čestitamo.  

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA 2017/2018 – zaključek

V zbiralni akciji 2017/2018 je sodelovalo 86 učencev in 26 oddelkov. Zbranih je 7234 kg starega papirja. 2.b je oddelek, ki je zbral največ papirja – 917 kg (sodelovalo je 6 učencev), sledi 4.c z 906 kg (sodelovali so 4 učenci) in 1.c s 671 kg (sodelovalo je 13...

VABILO NA ZAKLJUČEK DRŽAVNEGA PRVENSTVA V KOŠARKI

V sredo, 30. 5., bodo naši košarkarji igrali v finalu državnega prvenstva. Turnir bo v športni dvorani Domžale, vse skupaj pa se bo začelo ob 10.00. Naši učenci v polfinalu ob 11.00 igrajo proti OŠ Vodmat, ob 12.30 bo tekma za 3. mesto, ob 13.30 pa še dvoboj za naslov...

Aleksander Kosanović je ponovno državni prvak

Aleksandru je ponovno uspelo doseči zlato priznanje tekmovanja iz znanja Vesele šole. Uvrstil se je na sam vrh in prejel posebno pohvalo za izjemen dosežek na državnem tekmovanju. Iskreno mu...

BRANJE NE POZNA MEJA

11. maja 2018 je potekalo zaključno srečanje v projektu Branje ne pozna meja na naši šoli.

Grem na kul-turo

V četrtek, 17. maja 2018, je bila v Centru za mlade otvoritev razstave nagrajenih in pohvaljenih del likovnega ter literarnega natečaja »Grem na kul-turo«

Teden vseživljenjskega učenja

Teden vseživljenjskega učenja (TVU) je najvidnejša promocijska kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji.

Košarkarji v finalu državnega prvenstva

Naši košarkarji so danes v Miklavžu na Dravskem polju odigrali finale vzhodne konference in se z dvema gladkima zmagama zanesljivo uvrstili v finale državnega prvenstva. Za uvod so najprej s 60-28 premagali domačine, v odločilni tekmi, pa s podobno razliko in izidom...

Stran 1 od 3512345...102030...Zadnja »