HROŠČEK SIMON NA OBISKU

V petek, 7. oktobra 2016, je prvošolce v Jaršah in na Rodici obiskal hrošček Simon in nam povedal veliko zanimivosti o Domžalah

Simbioza giba

V tednu od 10. do 15. oktobra 2016 je po Sloveniji potekala Simbioza giba. Ta vseslovenski projekt starejše spodbuja h gibanju in s tem k zdravemu življenjskemu slogu, hkrati pa z medgeneracijskim sodelovanjem k temu nagovarja tudi mlajšo populacijo. Na OŠ Rodica smo...

Naši posvojeni spomeniki, spletna razstava

Razstava Naši posvojeni spomeniki, ki jo je pripravila naša likovna učiteljica Katarina Škofic, je bila na ogled v Knjižnici Domžale v času Dnevov evropske kulturne dediščine (DEKD) od 1. do 8. oktobra 2016, od 18. oktobra 2016 dalje pa je na ogled v večnamenskem...

Računalniška delavnica

Na Srednji šoli Domžale so pripravili dve delavnici.   –          JESENSKA ŠOLA RAČUNALNIŠTVA, bo potekala že med krompirjevimi počitnicami od 2.11 – 4. 11. 2016.   –          PROGRAMIRANJE SKOZI IGRO,  bo potekalo vsak četrtek od 14. ure dalje. ...

Prvo leto projekta Erasmus+ K2

Na spletnih straneh projekta Erasmus+ K2, ki poteka na OŠ Rodica v šolskih letih 2015/2016 in 2016/2017, smo pripravili povzetek dejavnosti prvega projektnega leta. Vabljeni k...

Jesenski športni dogodki na naši šoli

Šport in telesna dejavnost pomembno prispevata k dobremu počutju in zdravju vseh ljudi, zato to dejavnost močno spodbujamo tudi pri naši šolski mladini. V okviru Evropskega tedna športa, katerega namen je vzpodbuditi državljane k zdravemu življenjskemu slogu s športom...

Pikin dan

V petek, 7. oktobra je na šolskem igrišču dišalo po slastnih palačinkah, po atletski stezi pa so se sprehajali trije ljubki poniji. Slišal se je direndaj in živahen smeh Pik Nogavičk, ki so “zasedle” šolsko igrišče. Naključni obiskovalec bi pomislil, da je...

113 POLICIJA na OŠ Rodica

Na šoli smo v sredo, 5. 10. 2016, gostili gledališče Lutke Zajec s predstavo 113 ter policista domžalske in ljubljanske policijske postaje.

Debatni turnirji v tem šolskem letu

VABILO NA OSNOVNOŠOLSKE DEBATNE TURNIRJE v šolskem letu 2016/2017   Za in proti, zavod za kulturo dialoga vabi na naslednje osnovnošolske debatne turnirje organizirane na državni ravni: 15. oktober 2016 na I. OŠ Celje 12. november 2016 na OŠ Komen 3. december...

Katero šolsko leto je bilo to?

V šolskem arhivu se nahaja več slik učencev jarške šole, za katere nimamo podatkov o šolskem letu. Ker letos obeležujemo 110-letnico jarške šole, te fotografije objavljamo. Tisti nekdanji učenci, ki se bodo na fotografijah prepoznali, bodo lahko ugotovili razred in...

Šola? Ni panike!

Predavanje za starše na temo tehnik učinkovitega učenja, ki ga organizira Center za mlade Domžale.

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA – oktober 2016

Obveščamo Vas, da bo 1. zbiralna akcija papirja v torek, 4. 10. 2016, od 7.00 do 9. 00 in od 15.00 do 17.30 ter v sredo, 5. 10. 2016, od 7.00 do 9.00. Učenci, ki bodo zbrali v obeh zbiralnih akcijah več kot 200 kg papirja, so vabljeni, da se udeležijo nagradnega...

Kristjan državni prvak!

Kristjan Vojteh Burkelca je na državnem mladinskem prvenstvu v Lipici osvojil naslov mladinskega državnega prvaka v kategoriji U14, Max Popovič pa je bil drugi. Čestitamo!      ...

Zelena straža odslej tudi v OPB

Zelena straža ima na naši šoli že dolgo tradicijo. V tem tednu (od 19. 9. 2016 dalje) pa je prvič pričela z delom tudi v oddelkih podaljšanega bivanja. Učenci OPB pobirajo smeti po šolskem igrišču in na atletskem stadionu ter jih nato sortirajo v ustrezne zabojnike....

Dopolnilni in dodatni pouk

DODATNI POUK DOPOLNILNI POUK št.ur/teden URNIK št.ur/teden URNIK 1. Berlec Andreja 0,5 četrtek, predura (7.30-8.15) / / 2. Mateja Bozovičar Majcen 0,5 torek, predura (7.30-8.15) dopolnjevanje z MUS 7 3. Brovč Alenka 1 četrtek, predura (7.30-8.15)in 6.ura (12.45...