19. ljubljanski maraton

Tudi letošnji tekaški praznik, 19. ljubljanski maraton, ni minil brez udeležbe učenk in učencev OŠ Rodica. S svojimi nastopi so več kot odlično zastopali barve naše šole in se potrudili po svojim najboljših močeh. Vsem skupaj iskrene čestitke ob njihovem nastopu in...
SIMBIOZA GIBA V JARŠAH

SIMBIOZA GIBA V JARŠAH

V sredo, 15.10. 2014 so se 2.b oddelku pri uri športa na igrišču jarške šole pridružili tudi dedki in babice.  Povabili smo jih k našim športnim dejavnostim in ti so z veseljem sodelovali. Prijetno medgeneracijsko druženje je zaznamovalo tudi toplo jesensko...

DOBRODELNI TEK

V četrtek, 9. 10. 2014, smo na šolskem igrišču ob skromni udeležbi staršev izpeljali dobrodelni tek, s katerim ste vsi udeleženci v sklad prispevali skupaj slabih 160€ . Sodelovali so tudi naši najmlajši. Najlepša hvala vsem, ki ste tekli z dobrim namenom in kakorkoli...
USTVARJALNA DELAVNICA OB TEDNU OTROKA

USTVARJALNA DELAVNICA OB TEDNU OTROKA

Tudi učitelji in učenci OŠ Rodica smo se ob tednu otroka udeležili delavnic namenjenim otrokom. Delavnice so se odvijale v Slamnikarskem parku v Domžalah. Nastale so lepe sovice.

Dejavnosti za nadarjene učence

Na podstrani šolske svetovalne službe je objavljena ponudba dejavnosti za nadarjene učence.  Celotna podstran bo kmalu prenovljena, vabljeni k obisku!
Občinski kros – kar 7 medalj!!!!

Občinski kros – kar 7 medalj!!!!

Učenci naše šole, so se v sredo, 8.10.2014, udeležili občinskega krosa v športnem parku Domžale. Osvojili so 7 medalj, kar 5 zlatih, poleg tega pa še nekaj odličnih uvrstitev. Čestitamo!!!!               Meta Tancik, 1. mesto               Noel Hostnik, 3....
Stran 1 od 41234
SIMBIOZA GIBA

SIMBIOZA GIBA

Simbioza že četrto leto združuje mlajše in starejše generacije po vsej Sloveniji, prav tako že četrto leto pri Simbiozi sodeluje tudi OŠ Rodica. Prva  tri leta smo se družili ob računalnikih, kjer so učenci prostovoljci starejše učili osnove računalništva. Letos nas...

VABILO NA JEGLIČEV POHOD

V imenu Turističnega društva Jarše Rodica vam posredujem povabilo na tradicionalni JEGLIČEV POHOD na Dobeno (za tiste v boljši kondiciji pa še naprej na Rašico), ki bo v soboto, 25. 10. 2014. Nekaj  informacij: - ura odhoda: 9. 00; - zbirno mesto pohodnikov: pri...
Sobotna šola v Postojnski jami

Sobotna šola v Postojnski jami

Petošolci so se na prvo oktobrsko soboto odpravili na pravo raziskovanje in odkrivanje največjih posebnosti slovenskega krasa. Kapniki in jamske živali so jih navdušile.  

1. ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA – oktober 2014

Obveščamo Vas, da bo 1. zbiralna akcija papirja v sredo, 8. 10. 2014, od 7.00 do 9. 00 in od 15.00 do 17.30 ter v četrtek, 9. 10. 2014, od 7.00 do 9.00. Učenci, ki bodo zbrali v obeh zbiralnih akcijah več kot 200 kg papirja, so vabljeni, da se udeležijo nagradnega...
Kulturni dan petošolcev

Kulturni dan petošolcev

V septembru smo petošolci imeli kulturni dan v Medobčinskem muzeju  Kamnik. Gospa Janja Železnikar in njeni sodelavci so nas popeljali v preteklost. Veliko smo se naučili o Rimljanih. Izvedeli smo, kako pomembne sledi so nam zapustili vse do danes. Izdelali smo si...
Stran 1 od 212