Obnova fasade in strehe

Navodila
Foto utrinki iz CŠOD Gorenje (5. b in 5. c)

Foto utrinki iz CŠOD Gorenje (5. b in 5. c)

Učenci 5. b in 5. c razreda so se ta teden odpravili na Pohorje, kjer so včeraj preživeli čudovit dan v naravi. Odpravili so se na Lovrenška jezera. Tukaj si lahko pogledate nekaj foto utrinkov s pohoda. Učenci sporočajo še, da jim je CŠOD zelo všeč, da dobro jejo, se...
Bravo Tomaž!

Bravo Tomaž!

Zmaga Tomaža Stibriča na teku Wings for Live Tudi letos je v Ljubljani in okolici potekal dobrodelni tek Wings for Life z geslom: tečemo za tiste, ki tega ne morejo. Tek je istočasno potekal kar na 35 lokacijah po vsem svetu in se ga je skupaj udeležilo kar preko...
Delavnice globalnega učenja

Delavnice globalnega učenja

V predzadnjem tednu aprila 2015 so trenerji društva Humanitas z učenci 8. razreda izvedli delavnice globalnega učenja. Društvo Humanitas z globalnim učenjem širi zavedanje o soodvisnosti vseh živih bitij na našem planetu, o omejenosti naravnih virov in o uničevanju...
Zemlja me hrani

Zemlja me hrani

Center za mlade Domžale je razpisal likovni in literarni natečaj Zemlja me hrani, na katerem so sodelovali tudi naši učenci. Med nagrajenkami so bile: Alja Grabrovec 4.a, Pia Kovač 1.b, Lana Fidler in Lana Pavliha iz 4.c, Amela Seadinoska in Laura Močnik in 5.a., ki...
Šolsko šahovsko tekmovanje

Šolsko šahovsko tekmovanje

V sredo, 8. aprila 2015, se je 22 učencev udeležilo šolskega šahovskega tekmovanja. Najboljši so bili: Kaja Grošelj 7.c (1. mesto), Tim Zakrajšek 7.b (2. mesto) in Nel Savšek Pintarič 3.a (3. mesto). Čestitamo! BILTEN...
Stran 1 od 912345...Zadnja »
Gaja Kobetič državna prvakinja, ekipno 4.mesto

Gaja Kobetič državna prvakinja, ekipno 4.mesto

Gaja Kobetič iz 5.a razreda, je v petek postala šolska državna prvakinja v namiznem tenisu. Ekipno so bili učenci OŠ Rodice, v sestavi  Nika, Vita in  Tara Kobetič, Peter Topič, Gašper Markič in Anže Oršič,   4. v državi. Iskrene čestitke vsem!...
Tekmovanje v aquatlonu

Tekmovanje v aquatlonu

V sredo, 20. maja, se je v Termah Snovik odvijalo šolsko prvenstvo v aquatlonu za gorenjsko regijo. Tekmovanja se je udeležilo 90 otrok z 11 osnovnih šol, med njim kar 19 otrok iz Oš Rodica. S tem smo bili najštevilčnejša šola na tekmovanju. Po uvodni namestitvi in...
Zlato priznanje mladima raziskovalkama

Zlato priznanje mladima raziskovalkama

Na 49. državnem srečanju mladih raziskovalcev Zveze za tehnično kulturo Slovenije, ki je bilo 18. maja 2015 v Murski Soboti, sta naši učenki Eva Zarja Hrovat (6. a) in Ana Renko (8. b) uspešno zagovarjali svojo raziskovalno nalogo z naslovom Dnevniki Franca Grošlja iz...
Ambasadorji nasmeha v OPB

Ambasadorji nasmeha v OPB

V sredo, 6. maja 2015, so učence v podaljšanem bivanju (OPB 10) obiskali “ambasadorji nasmeha”, prijazna psička Knut in Ari s svojima vodnicama. Prikazala sta vrsto spretnosti, predvsem pa je bilo pomembno, da so učenci z njima lahko vzpostavili stik...
Namizni tenis

Namizni tenis

                                                                                                                                                                              Po uspehih na četrtfinalnem tekmovanju šolskih namiznoteniških tekmovanj in uvrstitvi v...
UNESCO OBRAZI ČEŠMINOVEGA PARKA

UNESCO OBRAZI ČEŠMINOVEGA PARKA

V petek, 10. aprila, smo sodelovali na medgeneracijskem dogodku »Spoznajmo se, praznujmo skupaj«, ki ga je organizirala Občina Domžale. Učitelji smo skupaj z učenci za obiskovalce pripravili dve zanimivi kreativni delavnici, najmlajši pa so se lahko razgibali na...
Stran 1 od 712345...Zadnja »