Z učenci na odbojkarski tekmi

Z učenci na odbojkarski tekmi

V sredo, 19. 11., smo si v Ljubljani ogledali odbojkarsko tekmo lige prvakov med ljubljanskim ACH Volley in Asseco Resovia RZESZOW s Poljske. Organizatorji so vsem navijačem razdelili napihljive tube, s katerimi smo naredili pravo navijaško vzdušje. Domači ekipi tudi...
Uspešne debaterke

Uspešne debaterke

        V soboto, 8. 11. 2014, se je na OŠ Žirovnica odvijal drugi letošnji osnovnošolski debatni turnir. Udeležilo se ga je 35 ekip iz 15ih slovenskih osnovnih šol. Učenci so debatirali na vnaprej znano debatno trditev »Podpiramo davek na sladke pijačo in...
19. ljubljanski maraton

19. ljubljanski maraton

Tudi letošnji tekaški praznik, 19. ljubljanski maraton, ni minil brez udeležbe učenk in učencev OŠ Rodica. S svojimi nastopi so več kot odlično zastopali barve naše šole in se potrudili po svojim najboljših močeh. Vsem skupaj iskrene čestitke ob njihovem nastopu in...
SIMBIOZA GIBA V JARŠAH

SIMBIOZA GIBA V JARŠAH

V sredo, 15.10. 2014 so se 2.b oddelku pri uri športa na igrišču jarške šole pridružili tudi dedki in babice.  Povabili smo jih k našim športnim dejavnostim in ti so z veseljem sodelovali. Prijetno medgeneracijsko druženje je zaznamovalo tudi toplo jesensko...

DOBRODELNI TEK

V četrtek, 9. 10. 2014, smo na šolskem igrišču ob skromni udeležbi staršev izpeljali dobrodelni tek, s katerim ste vsi udeleženci v sklad prispevali skupaj slabih 160€ . Sodelovali so tudi naši najmlajši. Najlepša hvala vsem, ki ste tekli z dobrim namenom in kakorkoli...
Stran 1 od 41234
HUMANITARNA POMOČ ZA IV. OSNOVNO ŠOLO IZ BRČKEGA

HUMANITARNA POMOČ ZA IV. OSNOVNO ŠOLO IZ BRČKEGA

Letos maja smo se na naši šoli organizirali in izvedli humanitarno akcijo ob hudi naravni nesreči, ki je prizadela prebivalce Bosne in Hercegovine,  Republike Srbije in Hrvaške. Odločili smo se, da bomo priskočili na pomoč prebivalcem Brčkega, saj smo kot šola v...

ŠOLA ZA STARŠE v šolskem letu 2014/2015

Tudi v letošnjem šolskem letu v sklopu roditeljskih sestankov organiziramo predavanja v izvedbi različnih slovenskih strokovnjakov s področja vzgoje in preventive, ki jih v okviru »Šole za starše« namenjamo ne le staršem posameznih oddelkov, temveč vsem staršem, ki...
SIMBIOZA GIBA

SIMBIOZA GIBA

Simbioza že četrto leto združuje mlajše in starejše generacije po vsej Sloveniji, prav tako že četrto leto pri Simbiozi sodeluje tudi OŠ Rodica. Prva  tri leta smo se družili ob računalnikih, kjer so učenci prostovoljci starejše učili osnove računalništva. Letos nas...

VABILO NA JEGLIČEV POHOD

V imenu Turističnega društva Jarše Rodica vam posredujem povabilo na tradicionalni JEGLIČEV POHOD na Dobeno (za tiste v boljši kondiciji pa še naprej na Rašico), ki bo v soboto, 25. 10. 2014. Nekaj  informacij: - ura odhoda: 9. 00; - zbirno mesto pohodnikov: pri...
Sobotna šola v Postojnski jami

Sobotna šola v Postojnski jami

Petošolci so se na prvo oktobrsko soboto odpravili na pravo raziskovanje in odkrivanje največjih posebnosti slovenskega krasa. Kapniki in jamske živali so jih navdušile.  
Stran 1 od 3123