01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si
Razstava učencev OŠ Rodica v domžalski knjižnici

Razstava učencev OŠ Rodica v domžalski knjižnici

365 dni praznovanj razstava učencev OŠ Rodica V enem letu se zvrsti veliko praznikov. Pravzaprav lahko vsak dan najdemo razlog za praznovanje. Na kulturnem dnevu so učitelji in učenci Osnovne šole Rodica vzeli pod drobnogled vse naše praznike ter postavili na ogled...

Nagrada na likovnem natečaju

V lanskem šolskem letu so naši učenci sodelovali na natečaju za otroško risbo v organizaciji Mestne občine Slovenj Gradec. 18. septembra 2015 je bila v tem mestu slovesna otvoritev razstave. Po slavnostnem govoru in krajšem kulturnem programu so razglasili nagrajence....

PLESNI USPEH NA ČEŠKEM

Na svetovnem plesnem tekmovanju v kategoriji street dance show male skupine, ki se je letos odvijalo v mestu Ostrava na Češkem, je plesna skupina Robotki dosegla odlično 2. mesto. V skupini plešeta tudi naši učenki Sara Vodlan in Laura Močnik iz 6.a razreda....

Pacug 2015

Dogajanje v Pacugu lahko spremljate na spodnjih povezavah: 1. dan 2. dan 3. adn 4. dan...

20. LJUBLJANSKI MARATON

Vse, ki bi si želeli udeležiti 20. Ljubljanskega maratona vabimo, da se prijavite pri učiteljih športa. Potrebujemo naslednje podatke: Ime, Priimek, letnica rojstva, razred. Več o teku si lahko preberete na spodnjih povezavah....

Začetek taborniškega leta

Z novim šolskim s svojimi tedenskimi srečanji začenjajo tudi taborniki. Danes so nas obiskali na šoli, kjer so predstavili svojo dejavnost in popestrili popoldne učencem v podaljšanem bivanju. Vse učence, ki si želite novih dogodivščin v naravi in zabave v dobri...

MOŽNOST POMOČI IZ SREDSTEV ŠOLSKEGA SKLADA

Starši, ki bi zaradi socialno-ekonomske stiske v družini želeli prositi šolski sklad za dodelitev finančne pomoči (za udeležbo otroka v šoli v naravi, ekskurziji, za nakup delovnih zvezkov, za pomoč pri plačilu šolske prehrane v izrednih primerih) morate do 15....

1. ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA – oktober 2015

Obveščamo Vas, da bo 1. zbiralna akcija papirja v sredo, 7. 10. 2015, od 7.00 do 9. 00 in od 15.00 do 17.30  ter v četrtek, 8. 10. 2015, od 7.00 do 9.00. Učenci, ki bodo zbrali v obeh zbiralnih akcijah več kot 200 kg papirja, so vabljeni, da se udeležijo nagradnega...

Nacionalno preverjanje znanja 2015/2016

Na spletnih straneh RICa (http://www.ric.si/preverjanje_znanja/splosne_informacije/) so objavljene Informacije za učence in starše 2015/2016. Nacionalnega preverjanja znanja se v šolskem letu 2015/2016 obvezno udeležijo učenci 6. in 9. razreda. Učenci opravljajo...

Ravnateljica Milena Vidovič ob začetku šolskega leta 2015/2016

Pozdravljeni učenci in učenke, spoštovani starši!   Šolske poletne počitnice se iztekajo, zato vam v tednu pred začetkom pouka v šolskem letu 2015/2016 posredujemo nekaj informacij, da bo priprava lažja. Pomembne informacije bomo na spletni strani sproti...

Urnik razredne stopnje

Urška Logar, Rositka Podgorski 1.A PON. TOR. SRE. ČET. PET. 1. SLJ SPO SLJ SLJ LUM 2. SLJ SLJ ŠPO ŠPO LUM 3. MAT MAT SPO SPO SLJ 4. GUM ŠPO GUM MAT MAT Simona Gomboc, Ema Cerar 1.B PON. TOR. SRE. ČET. PET. dop.p. 1. SLJ SLJ SLJ SLJ SLJ 2. ŠPO SPO ŠPO ŠPO MAT 3. GUM...

Ministrica dr. Maja Makovec Brenčič ob začetku šolskega leta

Drage učenke in učenci, dijakinje in dijaki, spoštovane učiteljice in učitelji, strokovne delavke in strokovni delavci, tehnične delavke in tehnični delavci v šolah! Počitnice so minile, kot bi trenil. Iskreno upam, da ste se jih naužili in si nabrali moči za novo...

Šolski sklad – poročilo

Spoštovani starši! Vsem, ki ste s prostovoljnim prispevkom /prispevki v obliki denarnih sredstev ali izdelka za božično-novoletni sejem prispevali v šolski sklad v se ISKRENO ZAHVALJUJEMO.  Veseli  nas, da delujemo v skupnosti socialno občutljivih ljudi. Za kaj in v...

RAZPIS ZA NAJEM ŠOLSKIH PROSTOROV

RAZPIS  ZA NAJEM ŠOLSKIH PROSTOROV – TELOVADNIC OSNOVNE ŠOLE RODICA ZA ŠOLSKO LETO 2015/2016 VLOGA ZA NAJEM ŠOLSKIH PROSTOROV...