Na OŠ Rodica so učenci 7., 8. in 9. razreda s pomočjo učiteljice Andreje Verdnik prvič okrasili novoletno jelko s poliedri. Da smo jelko lahko okrasili s toliko različnimi poliedri, gredo zahvale učiteljici Vilmi Grilj, za vse mreže poliedrov, ki jih je hranila v...
CŠOD Tolmin – 2.dan

CŠOD Tolmin – 2.dan

Kljub slabemu vremenu so otroci tudi danes spoznavali Tolmin z okolico, se udejstvovali v različnih športnih panogah  in se srečevali z eksotičnimi živalmi in...
Oddelčne prireditve in sejem ročnih izdelkov učencev in staršev

Oddelčne prireditve in sejem ročnih izdelkov učencev in staršev

Spoštovani starši. V praznični decembrski čas smo vas preteklem tednu pospremili s tradicionalnim koncertom pevskih zborov in instrumentalistov naše šole. Vabimo Vas, da se nam ponovno pridružite v četrtek, 11. decembra 2014 , ko vas vabimo na oddelčne prireditve in...

Področno osnovnošolsko šahovsko tekmovanje

V sredo, 26. 11. 2014, je na naši šoli potekalo področno osnovnošolsko šahovsko tekmovanje. V konkurenci deklic do 12 let je Jerneja Grošelj dosegla 3. mesto. Kategoriji fantov in deklet do 15 let smo združili,  saj se je prijavilo premalo deklet. V kategoriji fantov...
Stran 1 od 512345
Anina zvezdica

Anina zvezdica

Hrano zbiramo pri dežurnem učencu šole med 8.oo in 8.15 uro do 24. 12. 2014.
OBRAZ SODOBNE EMONE

OBRAZ SODOBNE EMONE

Obraz sodobne Emone je ime projekta, ki z zbiranjem odsluženih mobilnih telefonov posveča pozornost ohranjanju naše kulturne dediščine. V sodelovanju z Zavodom za varstvo kulturne dediščine Slovenije poskušamo v decembru zbrati kar največ takšnih pokvarjenih napravic,...

ČAROBNI DECEMBER 2014

Občina Domžale in Zveza prijateljev mladine Domžale v mesecu decembru pripravljata pester program prireditev za otroke in mladino. Naj vas ogrejejo pravljični in igrivi trenutki v gledališču, kinu, hali komunalnega centra, v Češminovem in v športnem parku. 03. 12....
HUMANITARNA POMOČ ZA IV. OSNOVNO ŠOLO IZ BRČKEGA

HUMANITARNA POMOČ ZA IV. OSNOVNO ŠOLO IZ BRČKEGA

Letos maja smo se na naši šoli organizirali in izvedli humanitarno akcijo ob hudi naravni nesreči, ki je prizadela prebivalce Bosne in Hercegovine,  Republike Srbije in Hrvaške. Odločili smo se, da bomo priskočili na pomoč prebivalcem Brčkega, saj smo kot šola v...

ŠOLA ZA STARŠE v šolskem letu 2014/2015

Tudi v letošnjem šolskem letu v sklopu roditeljskih sestankov organiziramo predavanja v izvedbi različnih slovenskih strokovnjakov s področja vzgoje in preventive, ki jih v okviru »Šole za starše« namenjamo ne le staršem posameznih oddelkov, temveč vsem staršem, ki...
Stran 1 od 3123