01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

Posodobljeno: 19. 9. 2022

 

 vetujemo predhodni dogovor z učiteljico/učiteljem oziroma strokovno delavko.

 

Učitelj/ica

Oddelek/predmet

dan

prostor

Andreja Berlec

7.a, MAT, TIT

Torek, 9.10- 9,55

Kabinet MAT 22

Eva Božič

4.c

torek, 8.20-9.05

kabinet 2. triletja 34

Alenka Brovč

SLJ, FIE

petek, 8.20 do 9.05

Kabinet SLO

Sabina Burkeljca

FIV, DSP

po dogovoru

 

knjižnica

Ema Cerar

1.b,OPB 2

Četrtek 11.05-11.50

Zbornica Jarše

Petra Dešman Senčar

9.c, ZGO

Torek, 11.55-12.40

Kabinet ZGO 56

Marko Drobne

Pomočnik ravnateljice

Po dogovoru

Kabinet pom. ravn. 35

Anita Gaber Peceli

3.a

Četrtek, 10.15-11.00

Kabinet 1. triletje

Katja Gačnik

9.b, GUM

Sreda, 8:20-9:05

Učilnica GUM 67

Ani Gale/Katarina Stopar

4.b, OPB 11 (4.b, 5.b)

Četrtek, 10.15-11.00

Učilnica 4.b, Jarše

Zlatka Gasparič

6.a, ŠPO

Sreda, 9.10 – 9.50

Kabinet ŠPO 82

Simona Gomboc

1.b

Četrtek, 11.05-11.50

Zbornica Jarše

Teja Gostinčar

NEM, OPB 12 (4.c)

Petek, 11.55 – 12.40

Kabinet DSP 68

Andreja Grabar

SLJ, GKL, TEV

Petek, 11.05-11.50

Kabinet SLJ

Vilma Grilj

7.c, MAT, TIT

Torek, 9.10 -9.55

Učilnica MAT 1

Tjaša Grobin Kham

9.a, TJA, GEO

Četrtek, 10.15-11.00

Kabinet ANG 52

Tatjana Holy Kovačič 

OPB 6 (2.c)

 

Kabinet OPB 39

Tjaša Huth

1.a/ OPB 1

Ponedeljek, 10.15-11.00

Kabinet OPB 39

Mateja Jakoš Vasle

3.c

petek, 10.15-11.00

kabinet 1. triletje, 38

Draga Jeretina Anžin

5.b

ponedeljek, 11.05 – 11.50

Zbornica Jarše

Jure Jeromen

ŠPO, OIP

Po dogovoru

Kabinet ŠPO 82

Saša Klemenc

5.a, OPB 13 (5.a, 5.c)

Petek, 10. 15-11.00

Kabinet 2. triletje

Valentina Kocjančič

inkluzivna pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet DSP 68

Klemen Kos

6.d, ZGO, GEO, DKE

Torek, 8.20 – 9.05

Kabinet DSP 63

Ana Kovač

inkluzivna pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet DSP 63

Kaja Cerar

OPB 7 (3.a) / DKE

Po dogovoru

 

Kabinet OPB 39

Sonja Koželj Juhant

5.c, VNN

Sreda, 11.05- 11.50

Kabinet 2. tiletje

Tjaša Kranjc

pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet ped. 62

Maja Krempl

6.b, SLJ, OPB 8 (3.b)

Petek, 10.15-11.00

Kabinet SLJ

Irena Lapanje

SLJ, TJA

Četrtek, 9.10– 9.55

Učilnica SLO 2 51

Nadja Lemut

OPB 10 (4.a), GOS, NIP

Ponedeljek, 11.05 – 11.50

Kabinet OPB 39

Tanja Logar

socialna pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet DSP 55

Urška Logar

1.c

Po dogovoru

Učilnica 1.c 48

Meta Maček

GOS, SPH

Sreda, 8.20-9.05

Kabinet OŠP 93

Martin Mah

8.b, FIZ, DIP

Po dogovoru

Kabinet BIO 12

Mateja Majcen

7.d, MAT, TIT

Četrtek, 11:55 – 12:40

Kabinet MAT 22

Irena Mučibabić

2.a

sreda, 13.00 – 13.45

učilnica 2.a 40/kabinet 1. triletje 38

Martina Orehek

4.a, OPB 10 (4.a)

Ponedeljek, 9.10–9.55

Kabinet 2. triletje 34

Nataša Pavlič

6.c, MAT, UBE, MME, ROM

Po dogovoru po e-pošti.

Kabinet MAT 22

Metka Pečevnik

3.b

Sreda, 10.15-11.00

Zbornica Jarše

Marija Pepelnak

defektologinja

Po dogovoru

Kabinet 61

Alenka Petek

TJA

Po dogovoru

Kabinet OPB 39

Maja Petek Tomšič

pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet ped. 92

Rosita Podgorski

1.c/OPB 3

Torek 11.55-12.40

Kabinet 1.triletje 38

Ana Podpečan

ŠPO, OIP, NIP

Ponedeljek, 9.10-9.55

Kabinet ŠPO 82

Natalija Pokovec

2.b

Sreda 11.05 – 11.50

Zbornica Jarše

Boštjan Posedi

ŠPO, NIP, OIP

Po dogovoru

Kabinet ŠPO 82

Urška Bregar

OPB 1, OPB 4

Sreda 11.55-12.40

Kabinet OPB 39

Dušan Smolè

R-OID, NIP rač.

Torek, 8.20 – 9.05

Kabinet OID 66

Jana Stančič

7.b, SLJ, ŠNO

Ponedeljek, 11.55-12.40

Kabinet SLO 60

Tatjana Šarc

1.a

Ponedeljek, 10.15 – 11.00

Kabinet 1. triletje 38

Katja Šircelj/David Stegu

TJA

Ponedeljek, 11.05-11.50

Kabinet ANG 52

Katarina Škofic

LUM, LS

Torek, 9.10-9.55

Kabinet LUM 58

Viviana Škrabec

OPB 2 (1.b)

Po dogovoru

Zbornica Jarše

Darinka Šmit Bahčič

TJA

Ponedeljek, 11.05 – 11.50

Učilnica ANG 1 52

Petra Šuštar

ŠPO, NIP, OPB 5 (2.b)

Petek, 11.50 – 12.40

Zbornica Jarše

Joža Tomelj

NAR, OPB 9 (3.c)

Četrtek, 11.05 – 11.50

Kabinet OPB 39

Damjana Trobec

2.c

Torek, 11.05 – 11.50

Kabinet 1.triletje 38

Mateja Vidmar

8.a, KEM, TIT, POK, KEŽ

Ponedeljek, 10.15- 11.00

Kabinet KEM 14

Milena Vidovič

ravnateljica

Po dogovoru

Pisarna ravnateljice 94

Danica Volčini

8.c, BIO, NAR

Ponedeljek, 10.15 – 11.00

Kabinet BIO 12

Kristina Zupančič

defektologinja

Po dogovoru

Kabinet  DSP31

Tanja Žvokelj

inkluzivna pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet ZGO 56

 

 

 

 

 

 

 

Dostopnost