01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

Svetujemo predhodni dogovor z učiteljico/učiteljem oziroma strokovno delavko.

Učitelj/ica Oddelek/predmet dan prostor
Andreja Berlec 6.a, MAT, TIT

Ponedeljek, 11.55 – 12.40,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica MAT 2 16
Eva Blatnik OPB 6 (2.c)

Četrtek, 11.50-12.40,

10. oktober, 14. november,

12. december, 16. januar, 13. februar, 12. marec,

9. april, 14. maj, 4. junij

Kabinet OPB 39
Alenka Brovč 7.b, SLJ, DKE, FIJ

Petek, 9.10–9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica SLO 3 59
Ema Cerar 1.b/OPB 2

Petek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Zbornica Jarše
Anica Črne Ivkovič GEO

Ponedeljek, 8.20-9.05:

14. oktober, 18. november, 9. december., 13. januar,

24. februar, 16. marec,

20. april, 18. maj, 1. junij

Kabinet pom. ravn. 35
Petra Dešman Senčar 8.c, ZGO, OPK

Četrtek, 9.10-9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet ZGO 56
Marko Drobne GEO, DKE, FI

Sreda, 9.10-9.55

16. oktober, 20. november,

11. december, 15. januar,

26. februar, 18. marec,

22. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet ZGO 56
Anita Gaber Peceli 3.a

Ponedeljek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica 3. A 41
Katja Gačnik OPB 13 (5.r.), GUM

Sreda, 10.15-11.00:

16. oktober, 20. november, 11. december, 15. januar, 26. februar, 18. marec, 22. april, 20. maj, 3. junij

Učilnica GUM 67
Ani Gale 4.b

Petek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica 4.b, Jarše
Zlatka Gasparič 7.d, ŠPO

Sreda, 9.10 – 9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet ŠPO 82
Simona Gomboc 1.b

Torek, 10.15-11.00,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Zbornica Jarše
Teja Gostinčar NEM

Sreda, 7.30-8.15:

16. oktober, 20. november,

11. december, 15. januar,

26. februar, 18. marec,

22. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet NEM 65
Andreja Grabar 7.c, SLJ, OPB 7 (3.a), TEV

Ponedeljek, 9.10-9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica NEM 65
Vilma Grilj 6.c, MAT, TIT, OGL

Četrtek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica MAT 1 13
Tjaša Grobin Kham 8.a, TJA, GEO

Četrtek, 9.10 – 9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet ANG 52
Tatjana Holy Kovačič SLJ, GLK

Torek, 9.10–9.50:

15. oktober, 12. november,

10. december, 14. januar,

11. februar, 10. marec,

14. april, 12. maj, 2. junij

Učilnica SLO 1
Tjaša Huth 1.a/ OPB 1

Četrtek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet OPB 39
Mateja Jakoš Vasle 3.c

Sreda, 11.05 – 11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet 1. triletje 38
Draga Jeretina Anžin 5.b

Sreda, 8.20-9.05,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Zbornica Jarše
Jure Jeromen ŠPO, OIP

Četrtek, 11.00-11.45,

10. oktober, 14. november,

12. december, 16. januar, 13. februar, 12. marec,

9. april, 14. maj, 4. junij

Kabinet ŠPO 82
Saša Klemenc 3.d

Ponedeljek, 11.55-12.40,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet OPB 39
Valentina Kocjančič inkluzivna pedagoginja Po dogovoru Kabinet DSP 63
Ana Kovač inkluzivna pedagoginja

Ponedeljek, 11.05-11.50,

po dogovoru

Kabinet DSP 68
Tamara Kovačič OPB 13 (4.c), TJA, SLJ

Ponedeljek, 11.05–11.50,

14. oktober, 18. november, 9. december., 13. januar,

24. februar, 16. marec,

20. april, 18. maj, 1. junij

Kabinet ANG 52
Sonja Koželj Juhant 5.a, VNN

Torek, 9.10-9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica 5.a 32
Tjaša Kranjc pedagoginja

Petek, 09.10-9.55

(ob predhodni najavi):

18. oktober, 22. november, 13. december., 17. januar,

14. februar, 20. marec,

17. april, 22. maj, 12. junij

in po dogovoru

Kabinet ped. 62
Maja Krempl OPB

Torek, 12.45-13.30,

15. oktober, 19. november,

17. december., 14. januar,

11. februar, 17. marec,

21. april, 19. maj, 2. junij

Irena Lapanje SLJ, TJA

Petek, 9.10–9.55,

18. oktober, 22. november, 13. december, 17. januar,

21. februar, 20. marec,

17. april, 22. maj, 5. junij

Učilnica SLO 2
Nadja Lemut OPB 2 (1.b), GOS

Sreda, 12.45-13.30,

16. oktober, 20. november,

18. december, 9. januar,

26. februar, 25. marec,

22. april, 13. maj, 10. junij

Kabinet OPB 39
Tanja Logar socialna pedagoginja

Četrtek, 11.00-11.50

po dogovoru

Kabinet DSP55
Urška Logar 1.c

Torek, 8.20 – 9.05,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica 1.c 48
Meta Maček GOS, SPH, NPH

Ponedeljek, 9.10 – 9.55,

14. oktober, 18. november, 9. december., 13. januar,

24. februar, 16. marec,

20. april, 18. maj, 1. junij

Kabinet OŠP 93
Martin Mah 9.a, FIZ, NAR, TIT, DIP

Sreda, 11.05-11.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet BIO 12
Irena Mučibabić 2.a

Sreda, 12.45-13.30,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica 2.a 40
Metka Pečevnik 3.b

Torek,11.00-11.45,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Zbornica Jarše
Marija Pepelnak GUM, defektologinja

Četrtek, 8.20-9.05,

10. oktober, 14. november,

12. december, 16. januar, 13. februar, 12. marec,

9. april, 14. maj, 4. junij

Kabinet GUM 69
Alenka Petek TJA

Torek, 11.55-12.40,

15. oktober, 19. november,

17. december., 14. januar,

11. februar, 17. marec,

21. april, 19. maj, 2. junij

Kabinet OPB 39
Maja Petek Tomšič pedagoginja Po predhodnem dogovoru Kabinet ped. 92
Rosita Podgorski 1.c/OPB 3

Sreda, 12.40-13.15,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet 1.triletje 38
Ana Podpečan ŠPO, OIP

Ponedeljek, 8.20-9.05,

14. oktober, 18. november, 9. december., 13. januar,

24. februar, 16. marec,

20. april, 18. maj, 1. junij

Kabinet ŠPO 82
Natalija Pokovec 2.b

Torek, 9.10-9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Zbornica Jarše
Boštjan Posedi ŠPO

Sreda, 9.10–9.55,

16. oktober, 13. november, 11. december, 8. januar, 12. februar, 11. marec, 8. april, 13. maj, 10. junij

Kabinet ŠPO 82
Štefka Ramovš 5.c

Torek, 10.15-11.00,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica 5.c
Katja Skubic MAT, UBE, ROM, MME, OPB 12 (4.b)

Sreda, 11.05-11.50,

16. oktober, 20. november,

11. december, 15. januar,

26. februar, 18. marec,

22. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet MAT 22
Dušan Smole 8.b, FIZ

Torek, 8.20-9.05,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet OID 66
Jana Stančič 6.b, SLJ, ŠNO, LIT

Ponedeljek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Učilnica SL-AN 57
Tatjana Šarc 1.a

Četrtek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet 1. triletje 38
Bruno Šincek 4.a

Sreda, 9.10-9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet 2.triletje 34
Katja Šircelj TJA

Torek, 11.05-11.50,

15. oktober, 19. november,

17. december., 14. januar,

11. februar, 17. marec,

21. april, 19. maj, 2. junij

Kabinet ANG 52
Katarina Škofic LUM, LS

Četrtek, 10.15-11.00,

10. oktober, 14. november,

12. december, 16. januar, 13. februar, 12. marec,

9. april, 14. maj, 4. junij

Kabinet LUM 58
Darinka Šmit Bahčič TJA

Torek, 11.05-11.50,

15. oktober, 19. november,

17. december., 14. januar,

11. februar, 17. marec,

21. april, 19. maj, 2. junij

Učilnica ANG 1 52

 

Petra Šuštar OPB 10 (3.d)

Četrtek, 16.00 – 16.45,

10. oktober, 14. november,

12. december, 16. januar, 13. februar, 12. marec,

9. april, 14. maj, 4. junij

Kabinet OPB 39
Joža Tomelj 4.c

Ponedeljek, 9.10-9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet 4. in 5.r.
Damjana Trobec 2.c

Četrtek, 9.10 – 9.55,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet 1.triletje 38
Mateja Vidmar 8.b, KEM, TIT, POK, KEŽ

Četrtek, 10.15-11.00,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet KEM 14
Milena Vidovič ravnateljica Po dogovoru Pisarna ravnateljice 94
Lea Vodička pedagoginja Po predhodnem dogovoru Kabinet DSP 61
Danica Volčini 9.c, BIO, NAR

Četrtek, 11.05-11.50,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet BIO 12
Vilma Vrtačnik Merčun OPB 4 (2.a)

četrtek, 16.00-16.45:

10. oktober, 14. november,

12. december, 16. januar, 13. februar, 12. marec,

9. april, 14. maj, 4. junij

Kabinet OPB 39
Vanessa Ziernfeld 7.a, MAT, OPB 9 (3.c)

Četrtek, 10.15-11.00,

vsak teden, po predhodnem dogovoru

Kabinet MAT 22
Kristina Zupančič defektologinja Po predhodnem dogovoru Kabinet  DSP31
Darja Žankar MAT, FIZ

Petek, 10.15-11.00

18. oktober, 22. november, 13. december, 17. januar,

21. februar, 20. marec,

17. april, 22. maj, 5. junij

Kabinet MAT 22