01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si
DODATNI POUK DOPOLNILNI POUK
št.ur/teden URNIK št.ur/teden URNIK
1. Berlec Andreja 0,5 petek, 7.30-8.15
2. Brovč Alenka 1 četrtek, 7.30-8.15 (8. in 9. r..)
3. Dešman Petra 0,5 torek, 7.30-8.15
4. Drobne Marko 0,5 ponedeljek, 7.30-8.15
5. Gaber Peceli Anita 1 sreda, 11.55-12.40
6. Gale Ani 0,5 torek, 7.20-8.05 0,5 torek, 7.20-8.05
7. Gomboc Simona 0,5 sreda, 7.30-7.55
8. Gostinčar Teja 0,5 torek, 14.25-15.10 (NEM) 0,5 torek, 14.25-15.10 (NEM)
9. Grilj Vilma 0,5 sreda, 7.30-8.15  (začetek novembra) 8.r.
10. Grobin Kham Tjaša 1 sreda, 7.30-8.15 (5.r. TJA ter občasno 8. in 9. r.)
11. Holy Kovačič Tatjana 1 petek, 7.30-8.15; sreda, 12.45-13.30 (A urnik) 1 četrtek, 12.45-13.30
12. Jakoš Vasle Mateja 1 sreda, 7.30-8.15
13. Jeretina Anžin Draga 0,5 petek, 7.30-8.15 0,5 petek, 7.30-8.15
14. Klemenc Saša 1 torek, 7.30-8.15
15. Koželj Juhant Sonja 0,5 petek, 7.30-8.15 (pred tekmovanjem) 0,5 četrtek, 7.45-8.05
16. Lapanje Irena 0,5 TJA za 6. in 7. razred; A-urnik, četrtek, 7.30-8.15
17. Logar Urška 0,5 četrtek, 7.30-8.15
18. Mah Martin 0,5 petek, 7.30-8.15
19. Mučibabić Irena 1 ponedeljek, 11.55-12.40
20. Pečevnik Metka 1 petek, 7.30-8.15
21. Pipan Vanessa 0,5 petek, 7.30-8.15 (6.r.) 1 ponedeljek, 7.30-8.15 (6., 7.r.)
22. Pokovec Natalija 1 torek, 7.30-8.15
23. Ramovš Štefka 0,5 sreda, 7.30-8.15 (po dogovoru) 0,5 sreda, 7.30-8.15 (po dogovoru)
24. Skubic Katja 1 ponedeljek, 7.30-8.15 (8., 9.r.)
25. Smole Dušan 0,5 torek, 7.30-8.15 FIZ
26. Šarc Tatjana 0,5 torek, 11.55-12.20
27. Šincek Bruno 0,5 četrtek, 7.30-8.15, oz. po dogovoru 0,5 sreda, 7.30-8.15,  oz. po dogovoru
28. Šmit Bahčič Darinka 1 ponedeljek, 7.30-8.15 in po dogovoru 0,5 sreda, urnik B, 7.30-8.15
29. Tomelj Joža 0,5 četrtek, 7.30-8.15 0,5 sreda, 7.40-8.05
30. Trobec Damjana 1 ponedeljek, 11.55-12.40
31. Volčini Danica 0,5 četrtek, 7.30-8.15 po dogovoru
32. Vrtačnik Merčun Vilma 1 ponedeljek, 16.00-16.45 (mladi raziskovalci)
33. Žankar Darja 0,5  petek 7.30-8.15 (MAT 7.r.) četrtek, 7.30-7.55 in po dogovoru FIZ 8.,9.r.  (ISP)
12 17
Vidmar Mateja 0,5 četrtek, 7.30-8.15 0,5 petek, 7.30-8.15