01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

Svetujemo predhodni dogovor z učiteljico/učiteljem oziroma strokovno delavko.

Učitelj/ica Oddelek/predmet dan prostor
Andreja Berlec 7.a, MAT, TIT

Sreda, 8.20-9.05

vsak teden

Učilnica MAT 2 16
Eva Blatnik OPB 6 (2.c)

Torek, 11.55-12.40:

16. oktober, 20. november, 11. december., 15. januar,

19. februar, 19. marec,

16. april, 21. maj, 4. junij

Kabinet OPB 39
Alenka Brovč 6.b, SLJ, DKE, FIE

Petek, 10.15-11.00

vsak teden

Učilnica SLO 3 59
Ema Cerar 1.b/OPB 2

Petek, 11.05-11.50

vsak teden

Zbornica Jarše
Anica Črne Ivkovič GEO

Ponedeljek, 8.20-9.05:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet pom. ravn. 35
Petra Dešman 9.b, ZGO, OPK

Četrtek, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet ZGO 56
Marko Drobne GEO, DKE, FI

Četrtek, 11.55-12.40:

18. oktober, 22. november, 13. december., 17. januar,

21. februar, 21. marec,

18. april, 23. maj, 6. junij

Kabinet ZGO 56
Anita Gaber Peceli 3.a

Četrtek, 8.20-9.05

vsak teden

Kabinet 1. triletje 38
Katja Gačnik OPB 13 (5.r.), GUM

Sreda, 8.20-9.05

17. oktober, 21. november, 12. december., 16. januar,

20. februar, 20. marec,

17. april, 22. maj, 5. junij

Kabinet OPB 39
Ani Gale 4.b

Sreda, 7.20-8.05

vsak teden

Učilnica 4.b, Jarše
Zlatka Gasparič 6.d, ŠPO

Torek, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet ŠPO 82
Simona Gomboc 1.b

Petek, 11.05-11.50

vsak teden

Zbornica Jarše
Teja Gostinčar NEM

Sreda, 11.00-11.50:

17. oktober, 21. november, 12. december., 16. januar,

20. februar, 20. marec,

17. april, 22. maj, 5. junij

Kabinet NEM 65
Andreja Grabar 6.c, SLJ, OPB 8 (3.a)

Sreda, 11.05-11.50

vsak teden

Učilnica NEM 65
Vilma Grilj 7.c, MAT, TIT, OGK

Torek, 11.05-11.50

vsak teden

Učilnica MAT 1 13
Tjaša Grobin Kham TJA, GEO

Petek, 11.05-11.50:

19. oktober, 23. november, 14. december., 18. januar,

22. februar, 22. marec,

19. april, 24. maj, 7. junij

Učilnica ANG 2 54
Tatjana Holy Kovačič SLJ, GKL

Petek, 8.20-9.05:

19. oktober, 23. november, 14. december., 18. januar,

22. februar, 22. marec,

19. april, 24. maj, 7. junij

Kabinet SLO 60
Tjaša Huth 1.a/ OPB 1

Četrtek, 11.05-11.50

vsak teden

Kabinet OPB 39
Mateja Jakoš Vasle 3.c

Sreda, 10.15-11.00

vsak teden

Kabinet 1. triletje 38
Draga Jeretina Anžin 5.b

Četrtek, 9.10-9.55

vsak teden

Učilnica 5.b, Jarše
Jure Jeromen ŠPO, OIP

Ponedeljek, 10.15-11.00:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet ŠPO 82
Saša Klemenc 2.d

Ponedeljek, 11.55-12.40

vsak teden

Kabinet OPB 39
Valentina Kocjančič inkluzivna pedagoginja

Petek, 10.15-11.00:

19. oktober, 23. november, 14. december., 18. januar,

22. februar, 22. marec,

19. april, 24. maj, 7. junij

Kabinet DSP 63
Ana Kovač inkluzivna pedagoginja

Ponedeljek, 9.10- 9.55:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

in po dogovoru

Kabinet DSP 68
Tamara Kovačič OPB 5 (2.b), TJA, SLJ

Ponedeljek, 11.00-11.55:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet ANG 52
Sonja Koželj Juhant 5.a, VNN

Sreda, 9.10-9.55

vsak teden

Učilnica 5.a 32
Tjaša Kranjc pedagoginja

Petek, 11.05-11.50:

19. oktober, 23. november, 14. december., 18. januar,

22. februar, 22. marec,

19. april, 24. maj, 7. junij

in po dogovoru

Kabinet ped. 62
Irena Lapanje 7.b, SLJ, TJA

Petek, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet ANG 52
Nadja Lemut OPB 7 (2.d)

Sreda, 10.15-11.00

17. oktober, 21. november, 12. december., 16. januar,

20. februar, 20. marec,

17. april, 22. maj, 5. junij

Kabinet OPB 39
Urška Logar 1.c

Torek, 8.20-9.05

vsak teden

Učilnica 1.c 48
Meta Maček GOS, SPH, NPH

Ponedeljek, 8.20-9.05:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet OŠP 93
Martin Mah 8.a, FIZ, NAR, TIT, SZL

Sreda, 11.05-11.50

vsak teden

Kabinet BIO 12
Irena Mučibabić 2.a

Sreda, 12.45–13.30

vsak teden

Učilnica 2.a 40
Metka Pečevnik 3.b

Torek, 11.05-11.50

vsak teden

Zbornica Jarše
Marija Pepelnak GUM, defektologinja

Ponedeljek, 7.30–8.15:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet GUM 69
Alenka Petek TJA

Torek, 11.55-12.40:

16. oktober, 20. november, 11. december., 15. januar,

19. februar, 19. marec,

16. april, 21. maj, 4. junij

Kabinet OPB 39
Maja Petek Tomšič pedagoginja

Torek, 8.20-9.05

16. oktober, 20. november, 11. december., 15. januar,

19. februar, 19. marec,

16. april, 21. maj, 4. junij

in po dogovoru

Kabinet ped. 92
Vanessa Pipan 6.a, MAT, OPB 10 (3.c)

Ponedeljek, 11.55-12.40

vsak teden

Kabinet MAT 22
Simona Pirc Jenko OPB 5 (2.b)

Ponedeljek, 11.00-11.55:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet OPB 39
Rosita Podgorski 1.c/OPB 3

Sreda, 11.55-12.40

vsak teden

Kabinet 1.triletje 38
Ana Podpečan ŠPO, OIP

Torek, 10.15-11.00:

16. oktober, 20. november, 11. december., 15. januar,

19. februar, 19. marec,

16. april, 21. maj, 4. junij

Kabinet ŠPO 82
Natalija Pokovec 2.b

Torek, 9.25-10.10

vsak teden

Zbornica Jarše
Boštjan Posedi ŠPO

Torek, 9.10-9.55:

16. oktober, 20. november, 11. december., 15. januar,

19. februar, 19. marec,

16. april, 21. maj, 4. junij

Kabinet ŠPO 82
Štefka Ramovš 5.c

Četrtek, 10.15-11.00

vsak teden

Učilnica 5.c
Katja Skubic MAT, UBE, ROM, MME, OPB 11 (4.a, 4.b)

Torek, 11.55-12.40:

16. oktober, 20. november, 11. december., 15. januar,

19. februar, 19. marec,

16. april, 21. maj, 4. junij

Kabinet MAT 22
Dušan Smole 9.c, FIZ

Ponedeljek, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet OID 66
Jana Stančič 9.a, SLJ, ŠNO, VME

Petek, 8.20-9.05

vsak teden

Učilnica SL-AN 57
Tatjana Šarc 1.a

Četrtek, 11.05-11.50

vsak teden

Kabinet 1. triletje 38
Bruno Šincek 4.c

Petek, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet 2.triletje 34
Katja Šircelj TJA, OPB 12 (4.b, 4.c)

Ponedeljek, 11.05-11.50:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet ANG 52
Katarina Škofic LUM, LS

Ponedeljek, 10.15-11.00:

15. oktober, 19. november, 10. december., 14. januar,

18. februar, 18. marec,

15. april, 20. maj, 3. junij

Kabinet LUM 58
Darinka Šmit Bahčič TJA

Petek, 8.20-9.05:

19. oktober, 23. november, 14. december., 18. januar,

22. februar, 22. marec,

19. april, 24. maj, 7. junij

Učilnica ANG 1 52
Petra Šuštar OPB 9 (3.b)

Četrtek, 11.55-12.40

18. oktober, 22. november, 13. december., 17. januar,

21. februar, 21. marec,

18. april, 23. maj, 6. junij

 

Kabinet OPB 39
Joža Tomelj 4.a

Ponedeljek, 11.05-11.50

vsak teden

Učilnica 4.a 33
Damjana Trobec 2.c

Sreda, 11.05-11.50

vsak teden

Kabinet 1.triletje 38
Mateja Vidmar 8.b, KEM, TIT, POK, KEŽ

Sreda, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet KEM 14
Milena Vidovič ravnateljica

Petek, 8.20-9.05:

19. oktober, 23. november, 14. december., 18. januar,

22. februar, 22. marec,

19. april, 24. maj, 7. junij

in po dogovoru

Pisarna ravnateljice 94
Lea Vodička pedagoginja

Torek, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet DSP 61
Danica Volčini 8.c, BIO, NAR

Četrtek, 9.10-9.55

vsak teden

Kabinet BIO 12
Vilma Vrtačnik Merčun OPB 4 (2.a)

Sreda, 11.55-12.40:

17. oktober, 21. november, 12. december., 16. januar,

20. februar, 20. marec,

17. april, 22. maj, 5. junij

Kabinet OPB 39
Kristina Zupančič defektologinja

Torek 11.55-12.40

vsak teden

Kabinet  DSP31
Darja Žankar MAT, FIZ

Četrtek, 11.55-12.40

18. oktober, 22. november, 13. december., 17. januar,

21. februar, 21. marec,

18. april, 23. maj, 6. junij

 

Kabinet MAT 22